Presné a trvácne formy na odlievanie

Výroba silikónových foriem

Po viac ako roku experimentovania sme pripravení na predstavenie našej novej služby. Odteraz pre Vás dokážeme vyrábať silikónové formy určené na odlievanie finálnych produktov. Naše formy dokážu byť veľmi presné vďaka použitiu 3D tlačových technológií a trvácne vďaka kvalitnému a dlhodobo testovanému silikónu. Dokážeme vyrobiť drobné formy o veľkosti niekoľkých centimetrov použiteľné napríklad pri výrobe šperkov, ale aj niekoľko metrov veľké formy pre stavebníctvo. V prípade potreby vieme vyrobiť aj tzv. food safe formy na odlievanie napríklad čokolády alebo iných surovín v gastro priemysle.

Stavebníctvo

Vďaka silikónovým formám viete odliať špecifické betónové štruktúry a objekty, ktoré by boli inak veľmi náročné na výrobu.

Výroba šperkov

Vďaka vysokej presnosti našich foriem ich dokážete využiť na studené či teplé odlievanie drobných šperkov.

Potravinársky priemysel

Naše formy sú food safe, takže ich viete využiť aj pri potravinárskej výrobe, napríklad na odlievanie čokolády či pečenie.

Odlievanie betónu

Pri výrobe foriem na betón využívame špeciálnu zmes silikónu, ktorá zaisťuje vysokú trvácnosť aj pri použití abrazívnych materiálov ako je betón.

Odlievanie kovu

Formy vieme vyrobiť tak, aby vydržali teplotu až 350 stupňov celzia, vďaka čomu sú vhodné na odlievanie niektorých kovov.

Rôzne tvary a veľkosti

Vďaka našim skúsenostiam s 3D modelovaním a 3D tlačou Vám vieme pripraviť formy rôznych tvarov a veľkostí presne podľa potreby.

napíšte nám

Zaujala Vás ponuka výroby foriem?