Rýchlosť a kvalita na prvom mieste

3D tlač vašich projektov v maximálnej kvalite

Profesionálnej 3D tlači sa venujeme už viac ako 5 rokov. Našou hlavnou výrobnou metódou je FFF/FDM tlač, venujeme sa ale aj DLP tlači a vďaka našim partnerom aj SLA tlači plastov a kovov.

Našim cieľom je poskytnúť čo najväčšiu kvalitu s maximálnym dôrazom na Vaše požiadavky. Ako jediní na slovensku ponúkame možnosť tlače priamo u Vás. Po dohode príde náš technik spoločne s tlačiarňou priamo k Vám do firmy a vďaka tomu výrazne skrátime proces prototypovanie výrobku.

Naše výrobné technológie

01
01
FFF/FDM 3D Tlač

Technológia aditívnej výroby založená na vrstvení roztopeného plastu. Ponúka výborný pomer ceny, kvality a rýchlosti. Vďaka tomu je vhodná na rapid prototyping, ale aj malosériovú výrobu. Pomocou tejto technológie je možné tlačiť rôzne plastové materiály, napríklad: (PLA, PETG, ASA, Nylon či rôzne kompozitné materiály).

03
03
Gravírovanie a rezanie laserom

Ponúkame Vám možnosť využitia našich CO2 a Fiber laserov, vďaka ktorým vieme gravírovať, ale i rezať široký sortiment materiálov. Túto technológiu vo veľkom využívame na značenie výrobkov či výrobu netradičných marketingových predmetov.

02
02
SLA/DLP 3D Tlač

Základom SLA / DLP technológie je taktiež vrstvenie materiálu, tu sa ale na rozdiel od FDM tlače využíva tekutý resin, ktorého jednotlivé vrstvy vytvrdzujeme UV svetlom. Táto technológia ponúka výrazne vyššie detaily a možnosť tlače aj miniatúrnych súčiastok pri zachovaní vysokej kvality. Ponuka podporovaných Resinov je pomerne vysoká a pokrýva rôzne oblasti využitia (mechanicky pevné materiály, tepelne odolné plasty, wax like resin vhodný napríklad pri výrobe šperkov a iné.).

Využitie našich technológií - Moderná výroba rýchlo a spoľahlivo

Využitie 3D tlače v sériovej produkcii

Technológia 3D tlače ponúka najlepší pomer cena-výkon-čas pri malosériovej výrobe (spravidla do 1500ks). Vďaka flexibilite a finančne nenáročnej príprave pred začiatkom výroby dokážeme začať vyrábať už do niekoľko hodín od objednávky.

V závislosti od celkového objemu objednávky môžete mať svoju objednávku hotovú a pripravenú na expedovanie už do 48hodín od potvrdenia objednávky.

Vďaka širokému výberu materiálov dokážeme pokryť všetky Vaše potreby pri (malo)sériovej výrobe. Napíšte nám a radi pre Vás pripravíme ideálny plán výroby ušitý na mieru Vašim potrebám.

Prototypovanie - Od návrhu po fyzický produkt už za 48 hodín

Sériová výroba je pilierom súčasného priemyslu. Kým sa však finálny produkt dostane do výroby, musí nevyhnutne prejsť niekoľkými vývojovými fázami. Základom úspechu a konkurencieschopnosti je rýchlosť a efektivita týchto procesov.

Použitie 3D tlače môže pomôcť splniť tieto kritériá, keďže presnú výrobu modelov získate v závislosti od požadovaného objektu už do 48 hodín. Pri tlači je na výber niekoľko materiálov, vďaka ktorým dosahujú výrobky vysokú kvalitu a dokážu sa vlastnosťami vyrovnať aj štandardným výrobkom. Tieto materiály taktiež umožňujú aj tlač zložitejších, ergonomických tvarov.

Na rapid prototyping využívame primárne technológie FDM a MLSA. Napíšte nám a radi Vám pripravíme ponuku na výrobu prototypu v čo najkrajšom čase za férovú cenu.

CAD Služby - Dajte prekresliť svoj nápad profesionálom

Okrem tlače 3D modelov ponúkame aj CAD objektové modelovanie. Prostredníctvom tejto služby Vám pomôžeme dostať Vaše predstavy o 3D objekte do žiadanej formy, ktorú bude následne možné zhmotniť. CAD služby sú využívané hlavne v priemyselnom dizajne a strojárstve. Využitím našich služieb vo Vašom výrobnom procese získate náskok pred konkurenciou. V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadavok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Kovovýroba za pomoci 3D tlače

Vďaka našej úzkej spolupráci s lídrami na trhu v oblasti odlievania Vám dokážeme zabezpečiť vysoko presné liatie z kovu za pomoci 3D vytlačeného vytaviteľného a lešteného vosku. Na výrobu 3D tlačených modelov používame na tieto účely výhradne kvalitný materiál PolyCast od spoločnosti Polymaker ktorá mimo iné využíva technológie Layer-Free (vyhladenie a leštenie pripravku) a Ash-Free (po odliatí nezostáva plastový prach ktorý zhoršuje kvalitu odliatku).

Rezanie či gravírovanie technológiami 21. storočia

Ako doplnkovú službu pre našich zákazníkov ponúkame možnosť využívať naše CO2 a Fiber lasery. Perfektným príkladom použitia laser technológie v kombinácii s 3D tlačou je značenie plastových výrobkov laserom (značenie verzie produktu, sériového čísla, loga spoločnosti alebo iba ako vizuálny doplnok výtlačku).

Chcete začať využívať 3D tlač vo svojej firme?

Zvažujete možnosti využitia 3D tlače priamo vo Vašej firme? Radi Vám pomôžeme pri výbere vhodnej technológie a konkrétnych strojov, zaškolíme Váš personál a poskytneme Vám kompletný servis a hotline. Vďaka dhoročným skúsenostiam a znalostiam v oblasti 3D tlače Vám pomôžeme pri minimalizáii nákladov a zefektívnime celý Váš výrobný proces.

Technické špecifikácie našich služiieb

Aké materiály využívate pri tlači?

Materiály ktoré používame pri FDM tlači:

PLA, PETG/CPE, ASA, PolySmooth, PolyCast, TPE/TPU - flexibilné materiály, Materiály s prímesou Carbonu, Nylon, ESD materiály, Woodfill (mix dreva a PLA plastov)

Materiály ktoré používame pri MSLA tlači:

FormFutura Platinum Solid, FormFutura Platinum Tough, Monocure Transparentné a solid resiny, Monocure flexibilné resiny

Aké sú maximálne rozmery ktoré dokážete vytlačiť?

Aktuálne máme k dispozícii 17 3D tlačiarní rôznych rozmerov, ich maximálne rozmery ktoré dokážu vytlačiť nájdete nižšie. Možnosti tlače ale nemusia byť limitované maximálnou tlačovou plochou stroja, nakoľko väčšie objekty dokážeme spoľahlivo spájať s viacerých dielov (spôsob spájania volíme podľa použitia výsledného dielu).

Naše tlačiarne:
P/S Delta L: X,Y (kruhový tvar tlačovej podložky o priemere 250mm), Z (maximálna výška 300mm)
P/S Delta XL: X,Y (kruhový tvar tlačovej podložky o priemere 250mm), Z (maximálna výška 500mm)
P/S Predator: X,Y (kruhový tvar tlačovej podložky o priemere 370mm), Z (maximálna výška 450mm)
Felix L: X (255mm), Y (205mm), Z (maximálna výška 400mm)
Felix: X (255mm), Y (205mm), Z (maximálna výška 235mm)
Prusa i3 MK3S: X (210mm), Y (210mm), Z (maximálna výška 250mm)

Naše najnovšie práce

napíšte nám

Zaujala Vás ponuka 3D tlače?